سه شنبه 25 تير 1398
دومین نمایشگاه بین المللی خرما با حضور هیئت های خارجی در آبان ماه برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر،دومین نمایشگاه و جشنواره خرما با حضور از هیئت های خارجی از کشورهای هدف بازار خرمای استان ، آبان ماه امسال در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار میگردد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت، گفت: از آنجا که اولین دوره نمایشگاه تخصصی خرما با موفقیت و استقبال بی نظیری مواجه گردید ، دومین دوره این نمایشگاه را با رویکرد بین المللی برگزار خواهیم نمود.

ابراهیمی افزود: با توجه به تولید سالانه بیش از 150 هزار تن خرما در استان بوشهر، بوشهر به عنوان قطب خرمای کشور تلقی میگردد که ما در تلاشیم با شناخت بازارهای هدف و گسترش تعاملات خود، صادرات مهمترین محصول کشاورزی استان را افزایش دهیم.

لذا با دعوت از هیئت های تجاری از کشورهای روسیه، ترکیه، قزاقستان،قطر و عمان شرایط لازم را برای برقراری ارتباط رو در رو تولید کننده و خریدار و معرفی بهینه این محصول مهیا سازیم.

ابراهیمی افزود:  برگزاری نمایشگاه خرما و معرفی این محصول باعث میشود تا در وهله اول آشنایی مردم با این ماده غذایی مقوی،سهم این محصول را در سفره های آنها بیشتر کرده و ثانیا با حضور آخرین علوم کشاورزی و تاسیسات و دستگاههای بسته بندی، کشاورزان از روش های نوین برای تولید محصول خود و فرآوری آن آشنا گردند.

گفتنی است این نمایشگاه امسال در 4 روز از 21 الی 24 آبان ماه 98 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان برگزار میگردد. 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.