سه شنبه 25 تير 1398
اولین نمایشگاه و جشنواره کشوری خرمای بوشهر برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، اولین نمایشگاه و جشنواره خرما با حضور 6 استان خرماخیز کشور ، آبان ماه امسال در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی برگزار میگردد.

به نقل از این گزارش، مهرداد ابراهیمی مدیر عامل این شرکت، گفت: از آنجا که خرما مهمترین محصول کشاورزی استان بوشهر میباشد و این استان به عنوان قطب خرمای کشور قلمداد میشود، در تلاشیم با برگزاری اولین نمایشگاه و جشنواره خرما، به توسعه معرفی این محصول بپردازیم.

ابراهیمی افزود: با توجه به گزارشی که از طرف انجمن خرمای بوشهر ارائه شده، در سال بیش از 150هزار تن خرما در این استان تولید میشود که تنها 20 هزار تن آن به کشورهای دیگر صادرشده، و این در حالیست که میتوان با معرفی بهینه این محصول و برنامه ریزی، ظرفیت صادرات را افزایش دهیم.

لذا برگزاری نمایشگاه خرما و معرفی این محصول باعث میشود تا در وهله اول آشنایی مردم با این ماده غذایی مقوی،سهم این محصول را در سفره های آنها بیشتر کرده و ثانیا با حضور آخرین علوم کشاورزی و تاسیسات و دستگاههای بسته بندی، کشاورزان از روش های نوین برای پرورش محصول خود و فرآوری آن آشنا گردند.

گفتنی است این نمایشگاه از 22 الی 24 آبان ماه 97 در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان برگزار میگردد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.