سه شنبه 25 تير 1398دبیر کل اتاق ایران از نمایشگاه بین المللی بوشهر بازدید نمود

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، علیرضا اشرف دبیر کل اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی  ایران و سید جواد زمانی معاون شهرستانهای اتاق ایران ازپروژه های عمرانی محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر بازدید نمودند.

طی این بازدید که با هیئتی همراه بود، علیرضا اشرف از روند توسعه نمایشگاه در سالهای اخیر تقدیر نمود و عنوان کرد از ظرفیت استراتژیک این استان در جهت رشد صنعت نمایشگاهی میتوان بهره برد.

وی برگزاری نمایشگاههای صادرات محور در حمایت از صنایع کوچک همچون صنایع ساختمانی و غذایی را از حمله نمایشگاههایی دانست که با توجه به موقعیت جغرافیایی بوشهر و نزدیکی به کشورهای بازار هدف این صنایع، میتوانند بسیار سودمند باشند.

مهرداد ابراهیمی ،مدیرعامل این شرکت، نیز طی این بازدید کلیه برنامه های آتی این شرکت گزارشی ارائه نمود و با بیان اینکه طرح توسعه نمایشگاه بوشهر در سالهای اخیر با حمایت اتاق ایران و همچنین اتاق بازرگانی بوشهر انجام شده است، افزود : برآنیم تا مدرنترین سایت نمایشگاهی جنوب کشور را در افق 1400بنا نهیم.

در پایان، این هیئت از کلیه پروژه های عمرانی و طرحهای توسعه ای این شرکت بازدید نمودند.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.