پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398بازدید مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری از نمایشگاه بین المللی بوشهر


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر از محل دایمی نمایشگاههای استان بازدید کرد.

براساس این گزارش،دکتر سید اسماعیل موسوی، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری از محل دایمی نمایشگاههای بین المللی بوشهر بازدید کرد که طی این بازدید مهرداد ابراهیمی مدیرعامل این شرکت، گزارشی از طرحهای در دست اجرا و طرحهای آتی عمرانی ارائه نمود.

مهرداد ابراهیمی از جمله طرحهای در دست اجرا را آسفالت و زیرسازی محوطه پارکینگ به متراژ قریب به 20هزارمترمربع، بهسازی محوطه ورودی نمایشگاه و تجهیز و تکمیل سالنهای نمایشگاهی دانست. وی افزود: بر اساس چشم انداز افق 1400 برآنیم تا سایت نمایشگاهی بوشهر را مدرنترین سایت نمایشگاهی جنوب کشور سازیم.

در همین راستا سید اسماعیل موسوی اهمیت نمایشگاه در جذب مخاطبان داخلی و خارجی را یادآور شد و گفت که نمایشگاه در رشد و توسعه اقتصادی استان نقش چشم گیری دارد و با توجه به موقعیت مناسبی که این مرکز نمایشگاهی دارد قطعا میتواند با طرح توسعه دیده شده به جذب مخاطبان بیانجامد.

وی تداوم برگزاری نمایشگاههای تخصصی را یک امر مهم دانست و افزود: امیدواریم بوشهر روزی به آن نقطه برسد که در برگزاری نمایشگاههای تخصصی مرتبط با پتانسیل های استان ، شاخص کشوری گردد.


نظر سنجي

مناقصه و مزایده

خرید غرفه و پرداخت اینترنتی

درباره ما

گالری

تماس با ما

تقويم نمايشگاه
CopyRight © 2015 Bushehr Fairs- All Rights Reserved. كليه حقوق اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان بوشهر مي باشد.